Zadzwoń
+48 691402184 - Piotr Laskowski
E-MAIL
kontakt@natryski-maszynowe.pl
LOCATION
Choszczno / Stargard / Okolice

Gładzie natryskowe - Choszczno / Stargard / Szczecin i okolice

Szpachlowanie natryskowe, Gładzie maszynowe

Nasza firma oferuje Państwu położenie gładzi metodą natryskową. Jest ona niezwykle efektywna i pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię. Jest to nowoczesny sposób kładzenia gładzi. Sprawdza się on szczególnie przy dużych powierzchniach. Maszynowe kładzenie gładzi skraca czas pracy o 70% i zmniejsza zużycie materiału o 30%. Często nazywane jest również metodą bezpyłową, gdyż nie wymaga ona późniejszego szlifowania.

 

Gładź szpachlowa jest nakładana za pomocą agregatu, który pompuje masę pod ciśnieniem. Dzięki  natryskowi gładź rozkłada się równą warstwą. Końcowy efekt jest zależny od kilku czynników, którymi są: klasa używanego sprzętu, jakość gładzi szpachlowej, doświadczenie pracowników. W naszej firmie korzystamy z najlepszych jakościowo produktów i maszyn, a pracownicy są wykwalifikowani.

 

Chcesz przeprowadzić remont szybko, sprawnie i bez zbędnego sprzątania? Zatrudnij naszą firmę i my rozwiążemy Twój problem. Maszynowe nakładanie gładzi sprawdzi się w nowych wnętrzach, jak i również przy większym remoncie. Gładzie natryskowe dają efekt idealnej tafli na ścianach i sufitach. Realizacja projektu jest krótsza i efektywniejsza niż przy kładzeniu gładzi ręcznie. Agregat rozkłada masę cienką, równą warstwą, co ma znaczący wpływ na zużycie materiału, a tym samym cenę. Nasi doświadczeni pracownicy mają wysoką kulturę pracy i korzystają z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku.

 

Zlecenia realizujemy dla osób prywatnych ale również dla spódzielni mieszkaniowych, instytucji publicznych i firm.

 

Cena za m2

25 zł netto
1. ZABEZPIECZENIE I PRZYGOTOWANIE MIEJSCA PRACY + MATERIAŁY
2. GRUNTOWANIE + MATERIAŁ
3. SZPACHLOWANIE NATRYSKOWE + MATERIAŁ
4. SZLIFOWANIE MECHANICZNE BEZPYŁOWE POMIESZCZENIA
5. WYSZLIFOWANIE RĘCZNIE NARÓŻNIKÓW
6. SPRZĄTANIE MIEJSCA PRACY

Narzędzia z jakich korzystamy w pracy:

  • Agregat do szpachlowania natryskowego
  • Szlifierki bezpyłowe elektryczne
  • Profesjonalne szpachelki i noże do gładzi
  • Narzędzia pomocnicze takie jak : lampy led, dalmierz laserowy, narzędzia monterskie

 

POWYŻEJ 300 m2 Rabat - 10%
POWYŻEJ 600 m2 Rabat -15%
POWYŻEJ 1000 m2 Rabat -20%

Podane ceny są cenami NETTO.  Dla osób prywatnych należy doliczyć Fakturę Vat 8%, dla firm 23%.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Zlecania przyjmujemy do 70 km od miasta Choszczno. Można tutaj wymienić między innymi :

Choszczno – Drawno, Pełczyce, Recz, Bierzwnik, Krzęcin

Stargard Szczecin, Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara dąbrowa

Barlinek – Dębno, Boleszkowice, Nowogródek pomorski

Drawsko pomorskie – Kalisz pomorski, Ostrowice, Złocieniec, Czaplinek, Wierzchowo

Pyrzyce – Bielice, Kozielice, Lipiany, Przelewice, Warnice

Wałcz – Mirosławiec, Tuczno, Człopa

Czarnków – Wieleń, Drawsko, Krzyż, Lubasz, Połajewo, Trzcianka

Złotów – Krajenka, Tarnówka, Jastrowie, Okonek, Lipka, Zakrzewa

Nasi pracownicy używają gładzi polimerowych. Przewyższają one gładzie cementowe i gipsowe swoją elastycznością. Można je aplikować na trudniejsze podłoża, tam gdzie mogą się nagrzać czy mogą wystąpić ruchy konstrukcyjne. Gładzie polimerowe wykazują również odporność na wilgoć.

Na rynku występują dwa typy gładzi: gładzie sypkie i gotowe. Sypkie są konkurencyjne pod względem ceny, ale niestety nie dorównują jakością gładziom gotowym. W państwach europejskich stosuje się już tylko gładzie gotowe.

Przed wykonaniem każdego zlecenia nasi pracownicy zabezpieczają mieszkanie przed gruntowaniem i szpachlowaniem ścian i sufitów. Najpierw demontują zbędne elementy, potem folią zakrywają drzwi i okna.

Gruntowanie to niezbędny element poprzedzający szpachlowanie ścian czy sufitów. Ma on za zadanie wyrównać chłonność podłoża, wzmocnić je, a co najważniejsze zwiększyć przyczepność gładzi.

Położenie dwóch warstw szpachli zajmuje około jednego dnia. Czas wydłużają inne prace. Najpierw należy mieszkanie zabezpieczyć, zagruntować, wyszlifować ściany i sufity, a na koniec posprzątać po wykonanej pracy. Całość powinna zamknąć się mniej więcej w trzech dniach roboczych do 5 dni roboczych.

Tak, na szpachlowanie dajemy rok gwarancji.

Schnięcie gładzi jest zależne od różnych czynników, na przykład od pory roku czy od pogody. Zazwyczaj czas jej schnięcia zamyka się w 3-7 dniach. Nasza firma posiada specjalne osuszacze, które są w stanie skrócić ten czas.

Zdecydowanie nie, gładzie to ostatnia cienka warstwa, która ma dać gładką powierzchnię, bez nierówności.  Żeby wyrównać ściany należy użyć tynków i mas szpachlowych.

Cena położenia gładzi jest zależna od ilości metrów kwadratowych, co wiąże się z kosztem robocizny i materiału. Zapraszamy do zajrzenia do zakładki Cennik. Cena może się różnic również jeśli miejsca do nałożenia gładzi będą trudno-dostępne.

Akrylowanie może być wykonane w wielu różnych zakresach pracy. Akryl bardzo dobrze współpracuje z wieloma powierzchniami i materiałami. Można go stosować do maskowania szczelin pomiędzy ścianami, przy listwach, na łączeniu płyt kartonowo-gipsowych. Liczba zastosowań jest mnoga. Akrylowanie nie wchodzi w ogólną cenę, koszt tej usługi jest wyceniany osobno.

Gładź to ostatnia warstwa wykończeniowa, jest bardzo cienka. Jej dwukrotna aplikacja daje grubość około 3 mm.

W skład naszej oferty wchodzi kilka różnych usług, z którymi można się zapoznać w cenniku. Jeśli nie są one wyszczególnione to prosimy pytać, jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na pytania.

Do wykonania zlecenia potrzebujemy prąd i bieżącą wodę. Powinno być również zapewnione miejsce na odpady remontowe.

W ostatnich czasach odchodzi się od ręcznego nakładania szpachli. Maszynowa aplikacja pozwala uzyskać o wiele lepszy efekt w krótszym czasie i przy mniejszym zużyciu materiału. Natryskowe nakładanie szpachli jest możliwe dzięki ciśnieniu, które rozprowadza materiał równomiernie, nawet w ciężko dostępnych miejscach.